Usługi

Home Usługi

Wynajem pojazdów I sprzętu pomiarowego

Dysponujemy flotą pojazdów typu ROV, ASV i robotów magnetycznych, które możemy wynająć samodzielnie lub wyposażone w odpowiedni do konkretnego zadania osprzęt:

Istnieje możliwość wynajęcia również samych urządzeń pomiarowych.

Projektowanie

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, nasza kadra inżynierska może wykonać od podstaw projekty:

Laboratorium

Wykonujemy ciśnieniowe testy wytrzymałościowe. Dysponujemy zbiornikiem o średnicy 400mm, głębokości 1000mm (ciśnienie 3MPa – 30bar) do badań ciśnieniowych dowolnych urządzeń i komponentów – także w ruchu. Możemy wykonać testy podwodne w basenie testowym, na wodach śródlądowych i na morzu.

 

Posiadamy mobilny agregat spalinowy wraz z szerokim zestawem akcesoriów, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzać próby z wykorzystaniem wody pod ultra-wysokim ciśnieniem do 250MPa (2500bar) lub wysokim ciśnieniem do 50MPa (500 bar) zgodnie z wymaganiami klienta. W ramach posiadanych akcesoriów możemy prowadzić prace takie jak:

także w warunkach podwodnych.

Oprogramowanie

Nasz zespół programistów posiada unikalne umiejętności do przygotowania aplikacji automatyzujących prace związane z robotyką podwodną i nawodną, wydobywaniem niebezpiecznych obiektów, obrazowaniem dna akwenów wodnych i obróbki danych pozyskanych w czasie pomiarów. Przykładem wykonanego przez nas oprogramowania jest system nawigacji i pozycjonowania barki typu Jack-Up wraz z systemem naprowadzania maszyn wydobywczych, które wspiera proces wydobycia obiektów niebezpiecznych z dna akwenów wodnych.

Serwis

Prowadzimy wyspecjalizowany serwis pojazdów i urządzeń podwodnych:

SR ROBOtics - produkty